1. instagram
  2. google
  3. youtube
Suefit Organik Mutfak telefon+90312 467 3940

DİYET PAKETLERİ

Diyet paketleri menülerimiz beslenme uzmanlarımız tarafından aylık olarak planlanmakta; enerji, karbonhidrat, protein, vitamin-mineral değerlendirmesi yapılmaktadır.

Sağlıklı, lezzetli, çeşitli diyet paketlerinin mutfağımızdan çıkması temel prensibimiz. Bu noktada en taze ve en doğal malzemeler çalışma arkadaşlarımız. Diyet paketleri menülerimiz beslenme uzmanlarımız tarafından aylık olarak planlanmakta; enerji, karbonhidrat, protein, vitamin-mineral değerlendirmesi yapılmaktadır.

Diyet Paketleri Ankara

Ankara'da günlük istediğiniz diyet paketlerini, en az bir gün öncesinden verdiğiniz durumda, istediğiniz süre boyunca paketlerimiz 08:00-10:00 arası ve 13:00-15:00 arası size ulaşmaktadır. Ulaştırma süresinde soğuk zincirin bozulmamasına özen gösterilerek en taze ürünler sizlere teslim edilir. Kendiniz için doğru diyet paketini seçmek ve detaylı bilgi almak adına diyetisyenlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Genel beslenme profiliniz, vücut ölçüleriniz değerlendirilerek sizin için uygun planlama yapılmaktadır. Beslenme diyet paketlerini paketlerini günlük, haftalık, aylık olarak alabilirsiniz veya sadece birkaç günlük olarak da isteyebilirsiniz. Günde kaç öğün istediğinize karar verdiğiniz durumda o öğünler sizlere en uygun şekilde teslim edilir. Beslenme paketiyle ilgili zaman değişikliği yapmak istediğiniz durumda sürecinizi durdurabilir, daha sonra istediğiniz zamanda tekrar devam edebilirsiniz.

Beslenme diyet yemek paketlerimizi haftanın 6 günü (Pazar hariç her gün) alabilirsiniz. Tüketeceğiniz zaman ısıtma işlemini uygulayıp rahatça tüketebilirsiniz. Size ulaşan yemek kaplarının mikrodalgada direkt ısıtılabilme özelliği bulunmaktadır. Her gün farklı lezzetleri, farklı tatları beslenme paketlerinde bulacaksınız. Dengeli ve ölçülü besin değerine sahip farklı diyet paketlerini sizlerle buluşturuyoruz. Diyet Yemek Paketleri Ankara hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Beslenme paketi istediğiniz günlerin menülerini sizlerle e-mail/telefon aracılığıyla paylaşabiliriz. Menüde intolerans/alerjiniz olan bir besin varsa bunu bizle en az bir gün öncesinden paylaşmanız önemli, bu durumda sizin için uygun alternatifleri oluşturabiliriz.

Özel bir gün veya etkinlik için sipariş vermek istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Yaş pasta siparişi, çeşitli etkinlikler için özel menüler istediğiniz durumda en az 3 gün öncesinden talebiniz bize ulaşmalı. Arzu ettiğiniz şekilde paketleri size ulaştırabiliriz.

 

Sağlıklı Dönüşler
DİYET YEMEK SERVİSİ FORMU

* Tüm form alanlarını lütfen eksiksiz doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Suefit Organik MutfakSuefit Organik MutfakTunus Caddesi No 48/13 Kavaklıdere 06680 Çankaya Ankara
0312 376 39400531 517 9806