1. instagram
  2. google
  3. youtube
Suefit Organik Mutfak telefon+90312 467 3940

Tarçın Elması Oldukça Faydalı Bir Meyvedir

Tarçın elması ülkemizde çok fazla bilinen meyveler arasında değildir. Ancak tarçın elmasını bilen kişiler hem tadının ne kadar lezzetli olduğunu hem de faydalarını oldukça iyi bilirler.
Tarçın Elması Oldukça Faydalı Bir Meyvedir

Tarçın elması ülkemizde çok fazla bilinmeyen fakat oldukça faydalı bir meyvedir.

Tarçın elması ülkemizde çok fazla bilinen meyveler arasında değildir. Ancak tarçın elmasını bilen kişiler hem tadının ne kadar lezzetli olduğunu hem de faydalarını oldukça iyi bilirler. Tarçın elmasının genellikle suyu tüketilir. Tarçın elması ne işe yarar, tarçın elmasının faydaları nelerdir diyorsanız işte tüm cevaplar…

Tarçın elması içerisinde C, B1, B2 vitaminleri ve magnezyum, potasyum, bakır ve demir minerallerinden bolca barındırmaktadır.

Sindirim sürecini hızlandırıyor

İçerisinde yüksek miktarda lif barındırmasından dolayı b meyve hem sindirim sürecini hızlandırıyor hemde kilo vermenize yardımcı oluyor.

Bazı hastanelerde kanser hastalarına tıbbi prosedürlere eşlik eden doğal bir terapi olarak tarçın elması suyu tüketmek önerilir.

Başta meme kanseri, kolon ve prostat kanseri olmak üzere vbir çok türde kanser hastalıklarını önlediği bilinmektedir.

Kötü huylu tümörleri önlediği ortaya çıkmış!

Tarçıon elması suyunun, çeşitli kanser hastalıklarını ve kötü huylu tümörleri önlediği ortaya çıkmıştır. Yaşlanma sürecinin yavaşlamasını sağlıyor.

İçerisinde yer alan B1, B2 ve yoğun miktarda C vitamini enerji üretimine katkı sağlar. Aynı zamanda hücleri de yeniler. Bu durumda yaşlanma sürecinin yavaşlamasını sağlamaktadır.

  1. Tümünü Listele
Sağlıklı Dönüşler
DİYET YEMEK SERVİSİ FORMU

* Tüm form alanlarını lütfen eksiksiz doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Suefit Organik MutfakSuefit Organik MutfakTunus Caddesi No 48/13 Kavaklıdere 06680 Çankaya Ankara
0312 376 39400531 517 9806