1. instagram
  2. google
  3. youtube
Suefit Organik Mutfak telefon+90312 467 3940

SUEFİT ORGANİK MUTFAK

Beslenmenin her geçen gün şekillendiği, yenilendiği ve çoğu zaman kafa karışıklığına neden olduğu bir zamanda Suefit Organik Mutfak yanınızda.

Beslenmenin her geçen gün şekillendiği, yenilendiği ve çoğu zaman kafa karışıklığına neden olduğu bir zamanda Suefit Organik Mutfak yanınızda. Yeterli ve dengeli beslenme prensibiyle hareket eden adımlarını “daha sağlıklı, daha çeşitli, daha lezzetli” olarak atan bir mutfağız. Beslenmenize doğru bir yön vermek istediğiniz veya sağlıklı seçenekler, öğünler, menüler tüketmek istediğiniz noktada; beslenme uzmanlarının kontrolü ve önderliğinde sağlıklı, ölçülü, doğal ve lezzetli seçenekler sizlerle buluşuyor.

“Sağlıklı belenmek evet önemli ama bunu başarması bir o kadar da zor” düşüncesine sahip olduğunuz bir dönemde Suefit Organik size iyi bir rehber olabilir. Doğru besin seçimi, farklı ve ölçülü lezzetler ile beslenmenizi şekillendirme konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Kilo vermek veya kilo kontrolü sağlamak istediğiniz dönemde Suefit Organik menüleriyle bunu başarmak oldukça keyifli, lezzetli ve kolay. Beslenme düzeniniz, günlük beslenme planınız, su tüketim durumunuz ve vücut ağırlığı takibiniz beslenme uzmanlarımızca yapılır ve doğru beslenmeniz konusunda her türlü destek sizler için oluşturulur. Özel bir beslenme profiliniz varsa; fiziksel aktivitesine dikkat eden ve düzenli spor yapan bir bireyseniz, oldukça özel ve bir o kadar da heyecanlı bir süreç olan hamilelik dönemindeyseniz, herhangi bir besin intoleransınız varsa veya özel bir diyet yapmanız gereken bir durumunuz (diyabet, kalp hastalıkları gibi) varsa doğru beslenme profilini sizin için oluşturabilir ve sizlere ulaştırabiliriz.

Size en sağlıklı seçenekleri sunmaya çalışırken doğru malzemeleri kullanmaya özen göstermekteyiz. Organik çalışma prensibini edinen; lezzetli, sağlıklı olmasının yanı sıra kullanılan her besin veya besin dışı malzeme bizim için oldukça önemli. Bu prensibe uymayan hiçbir ürünün mutfağımıza girme izni olmaz. En taze, en doğru, mevsimine uygun ürünler mutfağımızda yer alabilir. Seradan Çiftlikten doğrudan mutfağımıza gelen sebze-meyvelerle salataları hazırlarken; değirmenden gelen el değmemiş yulaf unumuzla kurabiyeler pişiren, taze çavdar unuyla kendi ekmeğini yapan bir mutfağız.

Menülerimiz ve yemek tariflerimiz her ay hazırlandıktan sonra, beslenme uzmanı danışmanlarımız tarafından kalori ve besin değerleri kontrol edilerek onaylanmaktadır. Paketiniz dilediğiniz saatlerde çalıştığımız kurye şirketleri ile, soğuk zincir korunarak istediğiniz adresinize teslim edilecektir. Paket fiyatlarımızda kurye ücreti ve KDV dahildir. Mutfağımızla, menülerle, beslenme ve besinler hakkında her türlü bilgi almak istediğinizde sizlerle buluşmaktan keyif duyarız.

Sağlıkla kalın.

Suefit Organik Mutfak Ekibi

Sağlıklı Dönüşler
DİYET YEMEK SERVİSİ FORMU

* Tüm form alanlarını lütfen eksiksiz doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Suefit Organik MutfakSuefit Organik MutfakTunus Caddesi No 48/13 Kavaklıdere 06680 Çankaya Ankara
0312 376 39400531 517 9806